کسب و کار

کسب و کار

 

دانلود اپلیکیشن موبایل اندروید: دانلود اپ پذیرنده سی کلاب 

 

سی کلاب، باشگاه مشتریان برای همه

زمانی که راه اندازی باشگاه مشتریان منحصر به برندها و سازمانهای بزرگ می شد، به پایان رسیده است. اکنون یک کسب و کار کوچک هم می تواند به سرعت و به راحتی برنامه وفاداری اختصاصی خود را داشته باشد.

سی کلاب راهکاری با استفاده از آخرین تکنولوژی، جهت افزایش فروش و وفاداری مشتریان به کسب و کار است. ثبت خرید و ثبت اطلاعات مشتریان به آسانی از طریق اپلیکیشن تلفن همراه شما و بدون نیاز به سخت افزار دیگر قابل انجام است. همزمان با این کار بسته به نوع تعریف فرمول شما، مشتری میزانی اعتبار یا امتیاز دریاف می کند. این مشتری در مراجعات بعدی با همان شماره موبایل می تواند امتیاز یا اعتبار دریافت شده را خرج کند...

...

شما می توانید با دانلود اپلیکیشن پذیرنده، با نام کاربری و پسورد تست محیط آن را مشاهده کرده و بعد از تست اولیه نسبت به خرید و راه اندازی آن برای خود اقدام نمایید.

در صورتی که هرگونه سوالی در این خصوص دارید با ما تماس بگیرید.

 

ورود به پنل مدیریتی پذیرنده سی کلاب 

سوالات متداول

برای خرید چه کاری باید انجام دهم؟

می توانید به وب سایت مراجعه نمایید و از منوی خرید اینترنتی اقدام به خرید کنید. یا با شماره های تماس شرکت تماس بگیرید و درخواست خود را اعلام کنید.

همچنین در صورتی که در این حوزه مشاور داشته اید می توانید از او کمک بگیرید.

بعد از خرید چگونه می توانم کار را شروع کنم؟ 

برای اینکه با کارکرد سیستم آشنا شوید می توانید از آموزشهای رایگان سیستم استفاده کنید. به کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سی کلاب پذیرنده مراجعه کنید و از اطلاعات آن بهره مند شوید.

همچنین حداکثر یک روز کاری پس از خرید مشاور شما با شما تماس خواهد گرفت و کلیه راهنمایی های لازم را در این خصوص به شما خواهد کرد.

من مشتریانی از گذشته دارم، برای آنها هم می توانم کاری انجام دهم؟ 

بله! حتما.. اگر اطلاعاتی از آنها در فاکتورهای خود دارید می توانید اطلاعات مشتریان گذشته خود را نیز به تدریج در سیستم وارد کنید. در پوز شما، تاریخ و ساعت خرید را می توان به صورت دستی وارد کرد. بنابراین کافیست ثبت خرید مشتریان را در سیستم ثبت کنید که ضمن تشکر از خریدهای گذشته آنها، کسب و کار خود را مجددا به آنها یادآوری کنید و در صورتی که اعتبار یا امتیاز خاصی برای آنها در نظر گرفته اید، آن را به اطلاعشان برسانید و به این ترتیب برای خرید جدید تشویقشان کنید.

آیا من فقط به پوز دسترسی دارم؟ 

شما به کلیه اطلاعات ثبت شده خود از طریق کنترل پنل مدیریت خود دسترسی دارید.
رتبه: بد خوب